Na żywo – świętujemy pierwszy rok działalności :)

Zbierzcie się wszyscy!

Od pustkowi chaosu, po mokradła przeklętego po trzykroć Marienburga, od gorejących Arabijskich piasków, po dżungle Lutrii. Długołuche, brodate, a nawet zielone, ogoniaste i łuskowane! Niechaj wszytskie stwory wiedzą, że oto pierwszy rok naszej działalności W Cieniach Imperium zakończył się, co woła o należytą celbracyję z pompą, radością i butelczyną Echte Brandenburger.

Zatem posłuszni woli bogów, oraz miłościwie nam panującego Karla Franza I, zbierzemy się w na rynku pod pręgierzem zdawać dobrym ludziom Imperium raport z działalności naszej organizacyji, opowiadać o podróżach do dalekich lądów i dokładać wszelkiej staranności, aby nie pozostawić żadnej beczułki na tylej pełnej, aby mogła komu zagrozić topiąc, lub nabawiając go wrzodów.

Przeto wy takoż jesteście proszeni na spotkanie w oznaczonym miejscu i terminie, łasce Sigmara zawierzamy wasze bezpieczne dotarcie na miejsce.

Werner Görder, oraz Rupert ze wsi Heüten

(Czyli robimy Live Stream, pomimo, że nie wiemy jak. Zatem jak będziecie mieli wolną chwilę w piątkowy wieczór to wpadnijcie, zadawajcie pytania i świętujcie razem z nami)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *